| Box score | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 5 | 14.3 | 27.5 | 4 | 10.2 | 39.3 | 1.3 | 3.8 | 34.8 | 2.3 | 3.5 | 66.7 | 5.8 | 3.8 | 9.7 | 2 | 2 | 2.3 | 2.8 | 1.2 | 0.2 | 0.3 | 18.3 | |||||||||
| Total | 6 | 5 | 86 | 165 | 24 | 61 | 39.3 | 8 | 23 | 34.8 | 14 | 21 | 66.7 | 35 | 23 | 58 | 12 | 12 | 14 | 17 | 7 | 1 | 2 | 110 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 5 | 20.8 | 40 | 5.8 | 14.8 | 39.3 | 1.9 | 5.6 | 34.8 | 3.4 | 5.1 | 66.7 | 8.5 | 5.6 | 14.1 | 2.9 | 2.9 | 3.4 | 4.1 | 1.7 | 0.2 | 0.5 | 26.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 5 | 5 | 86 | 165 | 104.83 | 81.39 | 23.44 | 46.74 | 42.86 | 27.81 | 104 | 0.83 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2023/2024 szezon | |
| • Gyűrű | 45/86 | 52.3% |
| • Közeli 2 pontos bal | 1/5 | 20% |
| • Közeli 2 pontos közép | 4/9 | 44.4% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 2/11 | 18.2% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 1/3 | 33.3% |
| • Távoli 2 pontos bal | 3/8 | 37.5% |
| • Távoli 2 pontos közép | 2/5 | 40% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 4/9 | 44.4% |
| • 3 pontos bal sarok | 6/11 | 54.5% |
| • 3 pontos bal | 2/12 | 16.7% |
| • 3 pontos közép | 2/35 | 5.7% |
| • 3 pontos jobb | 7/22 | 31.8% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/2 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2024. 04. 20. |
|
TFSE-MTK | 62 –71 | * | 14 | 32 | 4 | 9 | 44.4 | 1 | 5 | 20 | 3 | 4 | 75 | 6 | 4 | 10 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 1 | 1 | 19 | |||
| 2 | 2024. 04. 24. |
|
TFSE-MTK | 64 –77 | * | 17 | 32 | 6 | 12 | 50 | 1 | 2 | 50 | 2 | 2 | 100 | 4 | 7 | 11 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 23 | |||
| 2 | 2024. 04. 27. |
|
TFSE-MTK | 84 –89 | * | 29 | 37 | 5 | 15 | 33.3 | 4 | 7 | 57.1 | 7 | 12 | 58.3 | 10 | 5 | 15 | 4 | 1 | 5 | 6 | 1 | 0 | 0 | 36 | |||
| 3 | 2024. 04. 30. |
|
NKA Universitas Pécs | 68 –61 | * | 9 | 35 | 4 | 13 | 30.8 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 100 | 9 | 5 | 14 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 16 | |||
| 3 | 2024. 05. 04. |
|
NKA Universitas Pécs | 73 –77 | * | 17 | 29 | 5 | 12 | 41.7 | 2 | 7 | 28.6 | 1 | 2 | 50 | 6 | 2 | 8 | 2 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 | 1 | 16 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Vasas Akadémia | Tippmix Női NB I. A | 10 | 3 | 11.6116 | 22.4224 | 3.939 | 7.474 | 52.752.7 | 0.77 | 2.727 | 25.925.9 | 1.717 | 2.222 | 77.377.3 | 4.242 | 1.616 | 5.858 | 1.616 | 2.525 | 2.525 | 2.828 | 1.616 | 00 | 0.33 | 14.9149 | |||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia | 10 | 3 | 11.6116 | 22.4224 | 3.939 | 7.474 | 52.752.7 | 0.77 | 2.727 | 25.925.9 | 1.717 | 2.222 | 77.377.3 | 4.242 | 1.616 | 5.858 | 1.616 | 2.525 | 2.525 | 2.828 | 1.616 | 00 | 0.33 | 14.9149 | ||||
| Összesítés | 10 | 3 | 11.6116 | 22.4224 | 3.939 | 7.474 | 52.752.7 | 0.77 | 2.727 | 25.925.9 | 1.717 | 2.222 | 77.377.3 | 4.242 | 1.616 | 5.858 | 1.616 | 2.525 | 2.525 | 2.828 | 1.616 | 00 | 0.33 | 14.9149 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport, Play-off | 1 | 5 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia | 1 | 5 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 1 | 5 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Vasas Akadémia | Magyar Kupa, Női | 3 | 3 | 11.735 | 29.388 | 3.711 | 8.325 | 4444 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 2.37 | 39 | 77.877.8 | 721 | 26 | 927 | 1.75 | 515 | 39 | 2.78 | 4.313 | 0.31 | 0.72 | 17.352 | |||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia | 3 | 3 | 11.735 | 29.388 | 3.711 | 8.325 | 4444 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 2.37 | 39 | 77.877.8 | 721 | 26 | 927 | 1.75 | 515 | 39 | 2.78 | 4.313 | 0.31 | 0.72 | 17.352 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 11.735 | 29.388 | 3.711 | 8.325 | 4444 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 2.37 | 39 | 77.877.8 | 721 | 26 | 927 | 1.75 | 515 | 39 | 2.78 | 4.313 | 0.31 | 0.72 | 17.352 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Vasas Akadémia | Tippmix Női NB I. A / Női NB I. A csoport, Play-off / Magyar Kupa, Női | 14 | 11 | 10.8151 | 22.3312 | 3.650 | 7.199 | 50.550.5 | 0.69 | 2.535 | 25.725.7 | 1.724 | 2.231 | 77.477.4 | 4.563 | 1.622 | 6.185 | 1.521 | 2.940 | 2.434 | 2.636 | 2.129 | 0.11 | 0.45 | 14.4201 | |||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia | 14 | 11 | 10.8151 | 22.3312 | 3.650 | 7.199 | 50.550.5 | 0.69 | 2.535 | 25.725.7 | 1.724 | 2.231 | 77.477.4 | 4.563 | 1.622 | 6.185 | 1.521 | 2.940 | 2.434 | 2.636 | 2.129 | 0.11 | 0.45 | 14.4201 | ||||
| Összesítés | 14 | 11 | 10.8151 | 22.3312 | 3.650 | 7.199 | 50.550.5 | 0.69 | 2.535 | 25.725.7 | 1.724 | 2.231 | 77.477.4 | 4.563 | 1.622 | 6.185 | 1.521 | 2.940 | 2.434 | 2.636 | 2.129 | 0.11 | 0.45 | 14.4201 | ||||||